فعالیت های ما


  خدمات بازرسی های غیر مخرب

 

   Phased Array Ultrasonic Testing- PAUT

   Time of Flight Diffraction- TOFD

    Magnetic Flux Leakage - MFL

     Ultrasonic Testing - UT

 

   خدمات مهندسی جوش

  مشاوره و استقرار ISO 3834

  تهیه دستورالعمل های جوشکاری 

  آموزش و تایید صلاحیت جوشکار

  آخرین مطالب آموزشی و فنی  

 

ما کیستیم


فن آوران تام تابان (3T)  در زمینه های آزمون های غیر مخرب پیشرفته و مرسوم، بازرسی های شخص سوم،  مشاوره مهندسی، آموزش های حرفه ای و بازرسی جوش در حوزه های نفت و گاز، پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز، فولاد، ساختمان، سیمان، کشتی سازی، صنایع ریلی و اتومبیل فعالیت می نماید.

تام تابان با بهره گیری از پرسنل با تجربه و تایید صلاحیت شده در حوزه های مهندسی و بازرسی که دست کم سابقه بیش از یک دهه فعالیت در صنعت جوش ایران دارند، توان پاسخگویی به همه نیازهای کارفرمایان محترم در حوزه های نامبرده را دارد.

 

آکادمی تخصصی آریا اس جی اس - تام تابان 

شرکت های آریا اس جی اس و فن آوران تام تابان (ARYA SGS-3T)بر پایه سوابق و تجارب موفق مدیران و متخصصین باتجربه و دارای صلاحیت های حرفه ای و دسترسی به کارشناسان شبکه جهانی SGS اقدام به تشکیل آکادمی تخصصی و ارائه آموزش در زمینه های بازرسی فنی ، بازرسی های غیر مخرب (NDT-LEVEL II)، آمادگی جهت آزمون LEVEL III، مهندسی جوش، مهندسی خوردگی، بازرسی جرثقیل و بالابرها و بازرسی اقلام بسته بندی، بازرسی کالا، دوره­های ایمنی و سایر دوره ها نموده اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس  www.aryasgs3t.com مراجعه کنید.

 

 

انتخاب وایر IQI مناسب در رادیوگرافی صنعتی

انتخاب وایر متناسب با ضخامت قطعه در تست رادیوگرافی بر اساس استانداردها بوده  که بعنوان مثال جدول زیر از استاندارد ASME آورده شده است.

مطابق جدول برای ضخامت 28 میلیمتر در استفاده از تکنیک IQI source side میبایست بسته IQI که وایر شماره 10 را دارد انتخاب نمود.

 

 

 

انتخاب وایر IQI مناسب در رادیوگرافی صنعتی